Robert Lewandowski, yurt dışından gelen ilginin farkında ancak Bundesliga şampiyonu Bayern Münih ile mevcut sözleşmesini uzatmaya açık.

Robert Lewandowski, yurt dışından gelen ilginin farkında ancak Bundesliga şampiyonu Bayern Münih ile mevcut sözleşmesini uzatmaya açık.

Ana adam: Üç Aslan için Miami’de olan Gerrard, Honduras’a karşı yapılacak hazırlık maçı için şu anki İngiliz oyuncu grubuyla çalışmaktan zevk aldığını söylüyor.

İyi arkadaşlar: Wayne Rooney ve Raheem Sterling (R) ile birlikte çekilen Gerrard, şu anki takımla oynamaktan hoşlanıyor

John’a çok saygım var ve o bana işe devam etmek için ihtiyacım olan saygıyı verdi. Tek yapabileceğim iyi oynamaya çalışmak ve bir şeye ihtiyaç duyduklarında çocukların yanında olmaktı.

Sanırım kendimi gerçek bir kaptan gibi hissetmedim. Ben bir vekil oldum, çünkü Rio’nun bir noktada geri döneceğini ve işlerin değişebileceğini ve John’un başka bir şansı olabileceğini biliyordum.  

Hala bu sorumluluğa sahip olmayı sevdim. Ben her zaman sahibim. Ama Roy Hodgson bana kalıcı olarak işi verene kadar kendimi uygun bir İngiltere kaptanı gibi hissettim. ”

Uygun bir İngiliz kaptanı, Hodgson’ın gençlik ve deneyim karışımıyla başarıya yardımcı olacak bir atmosfer yarattığına inanıyor. “Şüphesiz çok daha sağlıklı” diyor.

“Bu oyuncu grubu etrafta olmak harika, çok daha keyifli.

“Luke Shaw, Raheem Sterling ve Ross Barkley gibi oyuncuların, kulüplerinde yaptıkları gibi performans gösterebilmeleri için rahat oldukları bir atmosfere gelmelerini istiyoruz.”

Liverpool’da Gerrard daha derin bir orta saha rolünde ustalaştı ve bu pozisyonda gösterdiği yetki, Hodgson’ın değer verdiği bir şey.

Hızlanıyor: Gerrard, açılış maçında İtalya’ya karşı oynamanın İngiltere’nin genç tarafı için harika bir sınav olacağını söylüyor

Arkadaşlar yeniden bir araya geldi: Gerrard, Liverpool takım arkadaşı Luis Suarez’in 19 Haziran’da Sao Paulo’da Uruguay için İngiltere’ye karşı sıraya girmesinin kolay olmayacağını biliyor.

“Pozisyona ilk geçtiğimde biraz erken olduğunu hissettim” diyor. “Oyunumda hala enerjim olduğu için, hala kutudan kutuya alabileceğimi hissediyorum.

‘Brendan (Rodgers) yaptığımız ilk konuşmada bana rolden bahsetti. İki ya da üç gün önceden haber vererek üzerime atılan bir şey değildi.

“Dört veya beş oyundan sonra iyi adapte olduğumu hissettim ve aslında bundan zevk almaya başladım.

“Orada oynadığımdan beri formum iyiydi – muhtemelen en tutarlı mevsimlerimden biri oldu.”

Gerrard, Dünya Kupası sonrasına kadar uluslararası geleceği hakkında bir karar vermeyeceğini söylese de, daha savunmacı rolün kariyerini uzatabileceğini kabul ediyor. 

“Bu, eskiden aldığım bazı kıkırdamaları almamı kesinlikle engelleyecektir, çünkü saldırgan rol belki 1.000 ila 1.500 metre yüksek hızlı koşuları içerir. Bu rol belki yarısıdır. “

Bu günlerde, Jordan Henderson’ın İngiltere’ye de fayda sağlayacağını söylediği bir orta saha ortaklığında koşmanın çoğunu yapmasına izin veriyor.

“Duracell tavşanı, işte o,” diyor Gerrard. “Yakacak enerjisi var. O harika bir atlet. Ve daha saldırgan işlerin yanı sıra kirli işleri de yapıyor.

“Çok yönlü oyununu, harika bir atlet olduğu gerçeğinin üzerine inşa etmek için geliştirdi – kısa pasları, uzun pasları ve zaman zaman müsabaka cetveline adını yazdırarak birkaçını da ayarlıyor.

“Çok cezalı. Her gün spor salonunda, içki içmiyor; en iyi profesyonel olmak istiyor. “

Vokal: Nisan ayında Anfield’da Manchester City’yi yendikten sonra Liverpool takım arkadaşlarına bir ralli çığlığı atan Gerrard, İngiltere’nin kaptanlığı için çok çekingen olmadığını söylüyor.

Hata: Gerrard, spor psikiyatristi Dr.Steve Peters’ın yardımıyla Chelsea’ye karşı yaptığı masraflı düşüşten kurtuldu.

Bir dizi Liverpool oyuncusunun 14 Haziran’da İtalya’ya karşı oynayabileceği düşünüldüğünde, Hodgson için Anfield’da 24 yıldır ilk şampiyonluğu kutlayan oyunculara sahip olmak daha iyi olmaz mıydı?

Gerrard, “Bence daha iyi olurdu çünkü İngiltere kadrosuna gülümseyerek ve mutlu bir şekilde girerlerdi” diyor. “Ama kupa kazanmanın arkasında büyük turnuvalara girdim ve bunun İngiltere ile olanları hiçbir etkisi yok.”

https://gamblingprofessors.com/tr/bahsegel/

Sezonun sona ermesiyle mahvolmaya her hakkı olan bir adam için Gerrard’ın morali yerinde görünüyor. Liverpool ile çalışan ve şu anda Hodgson tarafından işe alınan spor psikiyatristi Dr. Steve Peters’a iyileşmesine yardım ettiği için teşekkür ediyor.

“Bu düşüş (Chelsea’ye karşı çok önemli bir yenilgide) muhtemelen beni birkaç yıl önce delirtirdi” diyor.

“Ama futbolda insan olduğunu öğreniyorsun. Hatalar yapacaksın ama geri dönmelisin. Bir ay önce meydana gelen bir hata yüzünden kendimi lazımlığa sürüyorsam bu kimseye iyi gelmez. Deneyim yardımcı olur. Devam etmeyi öğrenmek. Sadece hatalardan değil, yükseklerden de. Kendinizi bir kaideye koyarsanız, onu da oldukça hızlı bir şekilde alt edebileceğinizi öğrenirsiniz.

‘Profesyonel bir futbolcu olarak ve Liverpool ve İngiltere’nin kaptanı olarak Steve’i kullanmaktan yüzde bir ya da iki kazanabilirsem bunun sadece iyi bir şey olabileceğini hissediyorum.

“Herkes cezalara ve Steve’in bu alanda oyuncularla neler yapabileceğine bakıyor. Ama insanlar şimdi hepsini üst köşeye koyacağımızı sanıyorlarsa bu Steve’e haksızlık olur.

Bir turnuvada bir penaltı atmanın yanı sıra gol atmayı da deneyimledim. Ulusun umutlarının omuzlarınızda olduğunu bilerek, yalnız bir yürüyüş. İnsanların zihinlerini doğru yere koyabilirse, puanlama şansları artacaktır. Ama yine de doğru kararı vermeniz gerekiyor. Ve bir tane almak için şişeye sahip olmalısın. Onları almak istemeyen İngiliz oyuncuları olduğunu bilmek korkutucu bir düşünce. “

Yardım eli: Geç daha defansif bir orta saha rolünü benimseyen Gerrard, maçlarda zorlu miller koştuğu için Liverpool takım arkadaşı Jordan Henderson’a kredi veriyor

Gerrard’ı korkutmayan şey, zorlu bir grubun olasılığıdır. Euro 2012’de İngiltere’yi eleyen İtalya değil, Luis Suarez ile Kosta Rika ve Uruguay.

Luis ile birkaç mesaj alışverişinde bulundum, dedi. Ona her şeyin en iyisini diledim. Bir ameliyat geçirdi ama ben onun bize karşı gelmeye hazır olacağı temelinde çalışıyorum. Elbette zor bir grup. İtalya son büyük turnuvanın finaline kaldı.

Geçen 90 dakikadan fazla bir süredir topa daha fazla sahiptiler, bu da özellikle Manaus koşullarında zor olabilirdi.

Uruguay her zaman Luis ve Cavani tehdidiyle karşı karşıya kalacak. Kosta Rika bilinmeyenin tehdidiyle karşı karşıya kalacak. Ama onları üçüncü oyunda oynuyoruz ki bu bir avantaj çünkü ilk iki maçta onları izleyebiliyoruz.

Doff the cap: Kevin Keegan, Gerrard’a ilk uluslararası şapkasını Mayıs 2000’de verdi, Liverpool yıldızı Ukrayna karşısında 2-0 galibiyetinde 82 dakika oynadı.

Bir tür ton: Gerrard, Sportsmail’den Andy Hooper tarafından orta saha oyuncusu eski ilkokulunda, Huyton ve Roby C of E’de, Kasım 2012’de onun asırlık dönüm noktasını kutlamak için İngiltere’deki 99 şapkasını giyen okul çocukları ile özel olarak resmedildi.

Ama hepsi bizden daha temkinli olacak. Sanırım sürpriz paket olacağız. Çok enerjisi olan, korkusu olmayan genç, taze yüzlerimiz hakkında pek bir şey bileceklerini sanmıyorum. Umarım sürpriz paket olabiliriz ve bu gruptan çıkabiliriz. Yapabileceğimize inanıyorum.

“İtalyanlar tatlı, nasıl kazanacaklarını biliyorlar, büyük turnuvalarda nasıl ilerleyeceklerini biliyorlar. Ama size söylüyorum, şu anda, o açılış maçında bir maça girdiler.

Roy’un tüm genç delikanlıları aynı anda oyuna sokacak kadar saf olduğunu düşünmüyorum. Ama bir turnuvaya girdiğinizde, diğer tarafların pek bir şey bilmediği birkaç oyuncuya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorum.

Brezilya’da bir Dünya Kupası açılışında İtalya ile oynamak. Genç çocuklar için bu şimdiye kadar bildikleri en büyük oyun olacak.

“Oraya gitmeli ve bundan zevk almalılar. Ama bundan kaçış yok, oraya gidip üretmek zorundalar. “

 

  • Steven Gerrard, yeni adidas Battle Pack Nitrocharge botlarını giyiyor. Daha fazla bilgi için adidas.co.uk/WorldCup adresini ziyaret edin veya @adidasUK’u takip edin.
  • Roy Hodgson, Miami’de İngiltere’deki oyuncularını göz kamaştırmak için destekliyor … Brezilya Dünya Kupası’nın favorisi – ama herkes yapabilir … Brezilya 2014 – alternatif bir rehber: Kahve, trafik sıkışıklığı ve … Jamie Carragher’in İngiltere Dünyası rehberi Kupa kadrosu ……

Robert Lewandowski, yurt dışından gelen ilginin farkında ancak Bundesliga şampiyonu Bayern Münih ile mevcut sözleşmesini uzatmaya açık.

Polonyalı milli takım 2014 yılında Bayern ile beş yıllık bir anlaşma imzaladı, ancak Real Madrid’in sezon sonunda onu imzalamakla ilgilendiği bildirildi.

Bu dönem 20 lig maçında 21 gol atan Lewandowski, onunla ilgilenen kulüpler olduğunu kabul ediyor ancak Bayern’in kendisini Almanya’da tutabileceğini öne sürdü.

20 lig maçında 21 gol atan Robert Lewandowski, Bayern sözleşmesini uzatmaya açık.

Pep Guardiola, Pole’u ‘birlikte çalıştığı en profesyonel oyuncu’ olarak tanımladı

Real Madrid, Lewandowski’nin Cristiano Ronaldo (yukarıda) ve Co’ya Bernabeu’da katılmasıyla ilgileniyor

  • Manchester City, Pep Guardiola olarak genç yıldızların göçünden korkuyor … Bayern Münih, Pep Guardiola tarafından yanıltılmadı … Manchester United, Borussia için 70 milyon sterlinlik yaz teklifini sıraladı … Robert Lewandowski, Bayern Münih’te kalıyor, ısrar ediyor …

16 hisseleri

LEWANDOWSKI LEAGUE 2015-16

Maçlar: 20

Goller: 21

Atış doğruluğu:% 63

Yaratma şansı: 13

Geçiş doğruluğu:% 79

Sarı / kırmızı kart: 0/0

İlan

Lewandowski, Sport Bild’e şunları söyledi: “Yurtdışına ilgi duyduğumu biliyorum, ancak harika bir takım ve iyi bir takım çalışması sayesinde genişlemeyi iyi düşünebilirim – çünkü kulübün başarıları tanıdığı biliniyor.”

Yazın Manchester City için Bayern’den ayrılan Pep Guardiola, Lewandowski’yi ‘tanıştığım en profesyonel oyuncu’ olarak nitelendirdi ve 27 yaşındaki oyuncu, Premier’de bulunan parayı görmezden gelerek diğer yıldız oyuncuları takip edebileceğini ima etti. Yeni bir anlaşma yaparak lig.

‘Tabi kulübün son zamanlarda geleceğe nasıl hazırlandığını fark ettim’ dedi. “Jerome Boateng, Thomas Muller ve diğerlerinin sözleşme uzatmaları, Bayern’in İngiltere’den gelen paraya rağmen en iyi oyuncularını koruyabileceğinin iyi bir işaretiydi.”

Bu arada Manchester United, Borussia Dortmund forvet oyuncusu Pierre-Emerick Aubameyang için bu yaz 70 milyon sterlinlik bir hareketle bağlantılı.

Almanya Dünya Kupası yıldızı Thomas Muller, Bayern ile yeni bir anlaşma imzalamak için Manchester United’ın önerilerini görmezden geldi

United, Borussia Dortmund’dan Pierre-Emerick Aubameyang için 70 milyon sterlinlik bir hamleyi hedefliyor

Genel başkan yardımcısı Ed Woodward, bu hafta United hissedarlarına kulübün 121.6 milyon £ nakit rezervi olduğunu ve yaz aylarında ‘yıldız imzaları’ olacağını belirtti. 

Lewandowski, Neymar ve Gareth Bale gibi yıldız isimleri de tartışıldı – ancak Aubameyang, United için daha olası bir öneridir.

26 yaşındaki futbolcu, bu sezon Dortmund için 27 gol attı ve birçok kişi tarafından Avrupa’nın en iyi forvet oyuncusu olarak değerlendirildi. 

  • Manchester City, Pep Guardiola olarak genç yıldızların göçünden korkuyor … Bayern Münih, Pep Guardiola tarafından yanıltılmadı … Manchester United, Borussia için 70 milyon sterlinlik yaz teklifini sıraladı … Robert Lewandowski, Bayern Münih’te kalıyor, ısrar ediyor …

16 hisseleri

Ebedi şehirdeler ve şimdi ebedi bir sorun gibi hissettiren bir şeyle karşı karşıya kalıyorlar – Avrupa’da bir İtalyan takımı nasıl yenilir.

Real Madrid’in bir İtalyan tarafını en son devirmesinden bu yana 29 yıl geçti ama eğer biri laneti sona erdirebilirse, bu kulübün en ikonik Şampiyonlar Ligi oyuncularından biridir.

Zinedine Zidane, bir Real Madrid oyuncusu tarafından atılan en ünlü gol olan Glasgow golünü tekrarlamak için sahada olmayacak – 2002’de dokuzuncu Avrupa Kupası’nı kazanacaklar – ancak ne olabileceğine dair onlara rehberlik edecek taç çizgisinde olacak Son dokuz nakavt beraberliklerinde bir İtalyan takımı karşısında ilk galibiyetleri.

Zinedine Zidane, 2002 Şampiyonlar Ligi finalinde Bayer Leverkusen’e karşı müthiş bir voleybol attı.

Zidane, topu üst köşeye atmak ve Real Madrid’i 2-1 öne geçirmek için muhteşem bir vuruş yaptı.

Zidane’nin grevi, Real Madrid’i Almanlara karşı 2-1’lik galibiyetle Real Madrid’i dokuzuncu Avrupa Kupasını kazandı.

Madrid merkezli Marca gazetesinin baş sayfasında Çarşamba günü ‘Bu senin ligin’ manşeti okuyor

Onuncu Avrupa Kupası, Sergio Ramos, Gareth Bale, Marcelo ve Cristiano Ronaldo’nun golleriyle çift haneli sayılara ulaşan ilk kulüp olduğu için kulübe anlamına geliyordu; çoğu taraftar yine de yarışmadan en sevdikleri hedefi seçmek için iki kez düşünmedi.

Zidane’nin, Roberto Carlos’un Hampden Park’ta Bayer Leverkusen’i yendiklerini gören biraz garip paslarından gelen kavisli voleybolu, kulübün altın hedefi olmaya devam ediyor. Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk maçında, taraftarlar aynı büyünün Galaticos’un mevcut mahsulüne serpilmesini istiyor.

  • Cristiano Ronaldo aralarındaki yakın ilişkiyi reddediyor … Roma’nın Cristiano Ronaldo’yu Şampiyonlarda ‘kafeslemek’ gibi bir planı yok … Zinedine Zidane, Şampiyonlar Ligi’ni kazanmayı kendine kazandırmalı … Bruce Springsteen konseri Real Madrid’de yapılacak …

2,1 bin hisse

Çeyrek finale yükselecekse, 1987’den beri Real Madrid teknik direktörünün yapmadığı bir şeyi yapması ve İtalyan rakiplerini devirmesi gerekecek.

Real, bir Avrupa Kupası yarı finalinde Milan tarafından 1-1 berabere kaldıktan sonra dönüş ayağında 5-0 yenildi ve o zamandan beri bu mağlubiyet serisini korudu. Bir yıl sonra aynı yarışmanın çeyrek finalinde tekrar Milan’a kaybettiler.

Real Madrid Avrupa’nın daha fazla başarısını kutlarken eski Fransa uluslararası şampanya içiyor

Zidane, Madrid’e bir kahraman olarak döndü ve Şampiyonlar Ligi’nin en büyük grevlerinden biri ile hatırlanacak

ŞAMPİYONLAR LİGİNDE ZIDANE

1997 Juventus – İkinci

1998 Juventus – İkinci

1999 Juventus – Yarı final

2000 Juventus – Hak kazanmadı

2001 Juventus – Grup aşaması

2002 Real Madrid – Kazanan

2003 Real Madrid – Yarı final

2004 Real Madrid – Çeyrek final

2005 Real Madrid – Son 16

2006 Real Madrid – Son 16

İlan

1991-92 sezonunda Uefa Kupası’nda Torino tarafından ilk maçta 2-1 galibiyetle ikinci ayağı 2-0 yenerek mağlup oldular. Ardından, Şampiyonlar Ligi’nde Yaşlı Leydi tarafından üç kez mağlup edilen Juventus’a karşı kabusları başladı.

1998 finalinde Juventus’u yendiler ancak 1996, 2003 ve 2005’te iki bacağını kaybetti. Son yenilgi David Beckham’ın Şampiyonlar Ligi kuru koşusunun ortasında geldi. Eski İngiltere kaptanı, tamamen beyaz forma ile çeyrek final etabını asla geçemedi ve Real Beckham’ın ikinci sezonunda elendiğinde İtalyanların başında Fabio Capello vardı.

Madrid’in sefil koşusu, onların Romanlarla yalnızca bir kez karşılaştıklarını gördü. Bu, kulübün bu sezon yeniden sorumlu olan Luciano Spalletti tarafından yönetildiği 2008 yılındaydı. Onları son 16’da iki 2-1 galibiyetle zafere güvenle gördü.

La Vecchia Signora geçen sezon onların peşine düşmüştü ve ölümcül darbeyi kendi eski oyuncularından biriydi. Alvaro Morata skoru kutlamadı, ancak İtalyan taraftarlar finalde Barcelona ile karşılaşma yolunda galibiyetini kutladılar. 

Alvaro Morata, Juventus’un geçen sezonun yarı finalinde Real’i elinden almasıyla eski kulübüne karşı gol attı.

Alessandro del Piero, 2003 yarı finalinde Juve’nin Real Madrid’i yenmesiyle skoru kutluyor

Zidane, o sırada dünya rekoru ücreti karşılığında Real’e geçmeden önce İtalya’da Juventus ile beş sezon oynadı.