Be to, šis poveikis tęsėsi šešis mėnesius po gydymo

Be to, šis poveikis tęsėsi šešis mėnesius po gydymo

Besaikis girtavimas – tai alkoholio vartojimo būdas, kai žmogus per trumpą laiką išgeria didelį kiekį. Paprastai tai reiškia, kad vyrai vieną kartą išgeria penkis ar daugiau gėrimų, o moterims – keturis ar daugiau gėrimų.

Toks įpročius formuojantis gyvenimo būdas gali būti labai žalingas ir sukelti apsinuodijimą alkoholiu, nelaimingus atsitikimus ir sužalojimus. Tai taip pat gali padidinti riziką susirgti ilgalaikėmis sveikatos problemomis, tokiomis kaip kepenų liga, aukštas kraujospūdis ir tam tikros vėžio rūšys.

Be to, besaikis girtavimas gali sukelti vairavimą apsvaigus, rizikingą seksualinį elgesį ir smurtą. Besaikio gėrimo pažabojimas paprastai apima valios jėgą, kad atsispirtų norui išgerti kelis gėrimus per vieną sesiją.

Tačiau mokslininkai galbūt atrado kitą strategiją, kaip sumažinti potraukį išgerti.

Naujame tyrime, paskelbtame „The American Journal of Psychiatry“, nustatyta, kad naltreksonas – priklausomybę nesukeliantis vaistas, patvirtintas sunkiam alkoholio vartojimo sutrikimui (AUD) ir opioidų vartojimo sutrikimui (OUD) gydyti – sumažino besaikį alkoholio vartojimą ir besaikį gėrimą vyrams, sergantiems lengvu ar vidutinio sunkumo. AUD.

Dvigubai aklo placebu kontroliuojamo tyrimo metu mokslininkai įdarbino 120 seksualinių ir lyčių mažumų vyrų, kurie vartojo alkoholį arba turėjo lengvą ar vidutinio sunkumo AUD. Dalyviams buvo skiriamas placebas arba 50 mg naltreksono arba kas savaitę buvo konsultuojamasi 12 savaičių.

Dalyviai vartojo placebą arba naltreksoną, kai jautė norą gerti arba atsidūrė tokioje situacijoje, kuri padidino persivalgymo riziką. Tyrimo grupė taip pat užregistravo jų suvartojamą alkoholio kiekį ir išmatavo alkoholio biomarkerių pokyčius, naudodama šlapimo ir kraujo tyrimus.

Pasibaigus tyrimui, komanda nustatė, kad naltreksonas buvo susijęs su reikšmingu besaikio gėrimo dienų skaičiaus sumažėjimu, kassavaitinio girtavimo atvejų dažnumu, suvartotų alkoholinių gėrimų skaičiumi ir alkoholio potraukio intensyvumu. Be to, šis poveikis tęsėsi šešis mėnesius po gydymo.

Dažniausiai pastebėtas šalutinis poveikis tarp dalyvių buvo pykinimas, galvos skausmas, bėrimas ir viduriavimas. Tačiau tyrimo autoriai pažymi, kad skirtumai tarp placebo ir naltreksono grupių nebuvo statistiškai reikšmingi.

Mokslininkai teigia, kad jų išvados rodo, kad naltreksonas gali būti veiksmingas pasirinkimas žmonėms, kurie nėra labai priklausomi nuo alkoholio ir nori prireikus valdyti savo besaikį gėrimą.

Sveikatos apsaugos pareigūnai teigia, kad valstija pastebėjo, kad VAERS pranešimų skaičius padidėjo 1 700 % po to, kai tapo prieinama COVID-19 vakcina, palyginti su 400 % ataskaitų apie vakcinas padidėjimą per tą patį laikotarpį.

Vasario 15 d. Floridos sveikatos departamentas paskelbė pranešimą , įspėdamas visuomenės sveikatos specialistus ir plačiąją visuomenę apie labai padidėjusį VAERS arba vakcinos nepageidaujamų reiškinių pranešimo sistemos ataskaitų skaičių po mRNR COVID-19 vakcinų išleidimo.

VAERS yra nacionalinė išankstinio perspėjimo sistema, sukurta 1990 m., siekiant nustatyti saugumo problemas, susijusias su JAV licencijuotomis vakcinomis. Sistema yra pasyvi, tai reiškia, kad kiekvienas gali pranešti apie nepageidaujamą įvykį.

Nors VAERS nenustato, ar konkreti vakcina sukėlė sveikatos problemų, ji gali padėti sveikatos apsaugos pareigūnams nustatyti su vakcina susijusias saugos problemas.

Remiantis pareiškimu, 2020 m. Floridos gyventojų VAERS pateikė 2 466 pranešimus apie nepageidaujamus vakcinos įvykius. 2021 m. šis skaičius išaugo iki 41 473.

Nors VAERS ataskaitų skaičius sumažėjo iki 9 104 2022 m., Floridos sveikatos pareigūnai teigia, kad šie duomenys rodo, kad VAERS ataskaitų skaičius išaugo 1 700 % po COVID-19 vakcinos išleidimo, palyginti su 400 % bendros vakcinos skyrimo padidėjimu per tą patį laiką. laikotarpis“.

Be to, pranešimų apie gyvybei pavojingas sveikatos būklę padaugėjo daugiau nei 4400%.

Floridos sveikatos pareigūnai taip pat pažymi, kad šis VAERS ataskaitų padidėjimas yra naujas ir nebuvo pastebėtas per 2009 m. H1N1 vakciną.

Be to, pareiškime pabrėžiami trys tyrimai, susiejantys mRNR COVID-19 vakcinas su nepageidaujamais su širdimi susijusiais reiškiniais, Bello paralyžiumi ir tromboemboliniais bei trombocitopeniniais reiškiniais.

Perspėjime Floridos sveikatos departamentas teigia:

„Siekdama palaikyti skaidrumą, Floridos valstija primena sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, kad jie savo pacientams tiksliai praneštų apie visų klinikinių intervencijų riziką ir naudą, įskaitant susijusias su COVID-19 vakcina, nes toliau nustatomos ir visuomenei atskleidžiamos papildomos rizikos.

Taip pat vasario 15 d. Floridos valstijos generalinis chirurgas Joseph A. Ladapo, MD, Ph.D., išsiuntė laišką Robertui M. Califfui MD, JAV maisto ir vaistų administracijos komisarui, ir Rochelle P. Walensky, MD. , MPH, Ligų kontrolės ir prevencijos centrų direktorius.

„Be Floridos atliktos mRNR COVID-19 vakcinų analizės, mūsų šalies ir viso pasaulio akademiniai tyrėjai pastebėjo nerimą keliančius saugumo signalus apie nepageidaujamus reiškinius, susijusius su šia vakcina. Jų susirūpinimą patvirtina labai padaugėjęs VAERS pranešimų iš Floridos, įskaitant gyvybę. – grėsmingų sąlygų. Niekada nematėme tokio atsako po ankstesnių masinių skiepijimo pastangų, kurias pastūmėjo federalinė vyriausybė“, – rašė Ladapo.

„Tikėtina, kad šios išvados būtų susijusios su ataskaitų teikimo pokyčiais, atsižvelgiant į jų dydį, ir labiau tikėtina, kad jie atspindi padidėjusios mRNR COVID-19 vakcinų rizikos modelį“, – priduria Ladapo. Teigti, kad šios vakcinos yra „saugios ir veiksmingos“, tuo pačiu sumažinant nepageidaujamus reiškinius ir jų nepaisant, yra nesąžininga.

Ladapo laiške FDA ir CDC taip pat išreiškiamas nešališkų tyrimų poreikis, siekiant geriau suprasti trumpalaikį ir ilgalaikį COVID-19 vakcinų poveikį.

"Prašau, kad jūsų agentūros skatintų sveikatos priežiūros specialistų skaidrumą, kad tiksliai praneštumėte apie šių vakcinų keliamą riziką. Prašau jūsų stengtis apsaugoti mums suteiktas teises ir laisves, o ne riboti ir mažinti jas", – teigia Ladapo.

Tačiau buvęs JAV chirurgas generolas Jerome’as Adamsas vasario 19 d. socialiniame tinkle „Twitter“ paneigė Ladapo teiginius, teigdamas, kad Floridos generalinis chirurgas „padaro klaidingas išvadas iš COVID duomenų savo įspėjime dėl vakcinos“.

Twitter

Pirmoji vakcina nuo COVID-19 – „Pfizer-BioNTech“ – 2020 m. gruodžio 11 d. buvo prieinama 16 metų ir vyresniems žmonėms pagal skubaus naudojimo leidimą (EUA). 2021 m. gegužės 10 d. EUA išsiplėtė ir apėmė 12–15 metų paauglius. Tačiau 2021 m. rugpjūčio 23 d. FDA oficialiai patvirtino Pfizer-BioNTech COVID-19 vakciną.

CDC duomenimis , visų turimų COVID vakcinų sauga ir toliau intensyviai stebima siekiant užtikrinti, kad jos būtų saugios. Agentūra taip pat teigia, kad po COVID-19 vakcinos rimtas šalutinis poveikis yra retas. Todėl vakcinacijos nauda yra didesnė už riziką.

Floridos sveikatos departamentas sakė „Healthnews“, kad CDC ir FDA oficialiai neatsakė į įspėjimą apie sveikatą ar Ladapo laišką.

Lecanemabas, eksperimentinis vaistas nuo Alzheimerio ligos, žada sulėtinti ligos progresavimą, tačiau kelia susirūpinimą dėl saugumo dėl didelio neigiamo poveikio klinikinio tyrimo metu.

Vaisto kūrėjai farmacijos įmonė „Eisai“ ir biotechnologijų įmonė „Biogen“ rugsėjį paskelbė , kad lekanemabas 18 mėnesių trukmės tyrime 27 proc. sulėtino pažinimo nuosmukį, palyginti su placebu.

Lecanemabas yra monokloninių antikūnų terapija, veikianti surišant amiloido-beta peptidus. Kai žmogus serga Alzheimerio liga, nenormalus šio natūraliai susidarančio baltymo kiekis susikaupia smegenyse ir sudaro plokšteles, kurios surenka neuronus ir sutrikdo ląstelių funkciją.

3 fazės klinikiniame tyrime, kurio išvados buvo paskelbtos New England Journal of Medicine , dalyvavo 1795 dalyviai nuo 50 iki 90 metų, sergantys ankstyva Alzheimerio liga.

Pusė dalyvių (898) gavo intraveninį lekanemabą (10 mg vienam kūno svorio kilogramui kas dvi savaites), o 897 – placebą 18 mėnesių.

Tyrimo pradžioje dalyvių CDR-SB balas arba klinikinis demencijos įvertinimas abiejose grupėse buvo 3,2. Ši 5 balų skalė naudojama apibūdinti šešias kognityvinės ir funkcinės veiklos sritis, taikomas Alzheimerio ligai: atmintis, orientacija, sprendimas ir problemų sprendimas, bendruomenės reikalai, namai ir pomėgiai bei asmeninė priežiūra.

Iki 18 mėnesių CDR-SB balas padidėjo 1,21 taško lekanemabo grupėje, palyginti su 1,66 placebo grupėje.

Dalyvių vidutinis amiloido lygis lekanemabo grupėje sumažėjo nuo 77,92 centiloidų iki 55,48 centiloidų, o placebo grupėje jis padidėjo 3,64 centiloidų.

Alzheimerio asociacija palankiai įvertino 3 fazės klinikinių tyrimų rezultatus ir paragino JAV maisto ir vaistų administraciją (FDA) pagreitinti lekanemabo patvirtinimą.

Susirūpinimas dėl nepageidaujamų įvykių

Tyrimo metu sunkius nepageidaujamus reiškinius patyrė 14,0 % lekanemabo grupės ir 11,3 % placebo grupės dalyvių.

Dėl nepageidaujamų reiškinių iš tyrimo pasitraukė atitinkamai 6,9 % ir 2,9 % lekanemabo ir 2,9 % dalyvių.

Dažniausias nepageidaujamas poveikis buvo infuzijos reakcijos, kurios dažniausiai buvo lengvos arba vidutinio sunkumo, nedideli kraujavimai smegenyse, smegenų patinimas ir galvos skausmas.

Tyrimo metu mirė du dalyviai, tačiau vaistų kūrėjai teigia, kad mirtys nebuvo susijusios su lekanemabu.

„Ilgesni bandymai yra pateisinami siekiant nustatyti lekanemabo veiksmingumą ir saugumą sergant ankstyva Alzheimerio liga“, – padarė išvadą tyrimo autoriai.

Artėjant Helovinui pareigūnai ragina tėvus patikrinti, ar saldainiuose nėra sintetinio opioidinio fentanilio. Tačiau mokslininkai teigia, kad tai mažai tikėtina.

Kai anksčiau spalio mėnesį Los Andželo tarptautiniame oro uoste buvo konfiskuota maždaug 12 000 įtariamų fentanilio tablečių saldainių dėžutėse, Los Andželo apygardos šerifo departamentas paragino tėvus per Heloviną patikrinti savo vaikų saldainius .

Floridos generalinė prokurorė Ashley Moody taip pat perspėjo, kad „vaikų ir jaunų suaugusiųjų saugumui kylanti grėsmė yra labai reali“.

Kai kurie politikai pakartojo šiuos įspėjimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite https://active-keto-gummies-official.top/